Pierwsze kroki

Cześć!

Skoro to czytasz to najpewniej jesteś nowy/a (ewentualnie przyglądasz nam się z podejrzliwością/ciekawością). Poznajmy się więc, bo możliwe, że całkiem niedługo zostaniemy najlepszymi przyjaciółmi. Ja mam na imię Marysia i pozwolę sobie być Twoim przewodnikiem, przynajmniej na początku.

Czym w ogóle jest Hackerspace?

Historia tego naszego - krakowskiego.


Społeczność

Najprostszym sposobem jest przyjście na któreś z naszych wydarzeń w siedzibie (np. NightHack) i wyrażenie chęci dołączenia. W tym dokładnie momencie można otrzymać kartę dostępu do elektronicznego zamka strzegącego dostępu do naszej siedziby.

Na miejscu również zostaną rozwiane wszystkie wątpliwości oraz zostanie udzielona odpowiedz na wszystkie pytania (oczywiście na te które będziemy w stanie odpowiedzieć).

Oprócz tego polecamy:

Darowizny na cele statutowe

Darowizny jak wszyscy wiedzą są dobrowolne, zachęcamy do nich bo:

  • Im więcej darowizn tym więcej mamy pieniążków, które możemy przeznaczyć na fajne sprzęty, warsztaty i przyziemne koszty jak czynsz i rachunki.
  • Bardzo, bardzo marzymy, że kiedyś osób wpłacających darowizny będzie na tyle dużo, że staniemy się całkiem niezależni od zewnętrznych sponsorów.

Za darowiznę o wysokości conajmniej 50zł odwdzięczamy się następująco:

  • Miesięczny dostęp do naszej siedziby 24h na dobę (dzięki karcie dostępowej)
  • Kartonowe pudełko (lub jego zamiennik) na swoje rzeczy.
  • Zapewniasz sobie również cieplutkie, przytulne miejsce w naszych hakerskich serduszkach <3
  • Zapewniasz sobie dostęp do różnych usług w obrębie naszej (i nie tylko!) infrastruktury:
    2016/11/07 08:36
    2016/11/07 08:37

Dane do przelewu znajdziesz tutaj wraz z innymi informacjami dotyczącymi naszych finansów, w razie pytań skontaktuj się z nami przez e-mail: info@hackerspace-krk.pl, odpowie Ci osoba, która dysponuje największą wiedzą w tym zakresie.


Inne Hackerspace'y i podobne inicjatywy w Polsce